Inverter Αυτοκινήτου T12P1500I 1500W για Μετατροπή 12V DC σε 220V AC
Κωδικός προϊόντος: X1374
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
133,50
Σε απόθεμα
Σε απόθεμα
18 Άτομα βλέπουν το ίδιο προϊόν!
  • Παράδοση με κούριερ σε όλη την Ελλάδα
1-3 Ημέρες
  • Δωρεάν παραλαβή εικονίδιο Παραλαβή από σημείο συλλογής
1-3 Ημέρες
Δωρεάν
  • Δωρεάν επιστροφή εντός 14 εργασίμων ημερών
Ασφαλείς online πληρωμές:
Περιγραφή
  • Ο θόρυβος είναι ελάχιστος.
Χαρακτηριστικά :
  • Υψηλό βαθμό απόδοσης
  • Κύκλωμα προστασίας θερμοκρασίας
  • Βραδυπορίας ρεύματος (λιγότερο από ένα Watt) εξοικονομεί ενέργεια όταν δεν υπάρχουν φορτία
  • Ανθεκτική κατασκευή.
  • Καλή θερμική απόδοση επιτρέπει πλήρη ισχύ εξόδου έως 50 ° C (122 ° F)
  • Μέγιστη συνεχής ισχύος: 1500W
  • Στιγμιαίο peak εκκίνησης: 3000W
  • Τάση εισόδου: 10.0V- 15V DC.
  • Τάση εξόδου:  220V AC 50Hz / 1500W καθαρό ημίτονο ± 5%
  • Συχνότητα εξόδου: 50 +/- 2 Hz
  • Μέγιστη Εξωτερική Θερμοκρασία: 70°c
  • Μέγιστη ισχύς Αποδοτικότητα: > 90%
  • Αυτόματη απενεργοποίηση και προστασία σε περίπτωση υπέρταση: DC15 + /-1V
  • Προειδοποιητικός ήχος σε περίπτωση χαμηλής τάσης: 10,5 + / – 0,3 V
  • Αυτόματη απενεργοποίηση και προστασία σε περίπτωση χαμηλής τάσης: DC10 +/- 0.3V
  • Προστασία από βραχυκύκλωμα και υπερφόρτωση
  • Ψύξη με ελεύθερο αερισμό και ανεμιστήρα (fan)
Επιπλέον προστασίες:
  • Προστασία της θερμοκρασίας
  • Αυτόματη προστασία από υπερφόρτωση
  • Προστασία βραχυκυκλώματος
Διαστάσεις :
  • Βάρος καθαρό χωρίς καλώδια: 2.5Kg
  • Μέγεθος Inverter :21X15X70MM
Κατασκευή:
  • Kατασκευή απο ανθεκτικό αλουμίνιο
  • Βαθμός προστασία ip20
  • Πιστοποίηση : CE , ROSH
  • Εγγύηση : 12 μήνες
Προδιαγραφές λειτουργίας Inverter:
  • Τάση εξόδου με επιλογή: 220Vac/230Vac
  • Ισχύς εξόδου: 1500W
  • PIC εκκίνησης:3000W
  • Συντελεστής ισχύος: 0-1.0
  • Συχνότητα εξόδου: 60Ηz/ 50Hz
Περιεχόμενα συσκευασίας :
  • 1 x Inverter 1500W model TBE T12P1500I