Inverter αυτοκινήτου 350W για μετατροπή DC12V/24V σε AC220V Andowl Q-N950
Κωδικός προϊόντος: X6002
Apple Shopping Event
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
31,99
Σε απόθεμα
Σε απόθεμα
16 Άτομα βλέπουν το ίδιο προϊόν!
  • Παράδοση με κούριερ σε όλη την Ελλάδα
1-3 Ημέρες
  • Δωρεάν παραλαβή εικονίδιο Παραλαβή από σημείο συλλογής
1-3 Ημέρες
Δωρεάν
  • Δωρεάν επιστροφή εντός 14 εργασίμων ημερών
Ασφαλείς online πληρωμές:
Περιγραφή
Inverter αυτοκινήτου 300W για μετατροπή DC12V/24V σε AC220V Andowl Q-N950
Inverter αυτοκινήτου με ισχύς 350W της εταιρείας Andowl.
Μετατρέπει το συνεχές (DC) ρεύμα 12V της μπαταρίας του αυτοκινήτου ή του σκάφους σε εναλλασσόμενο (AC) ρεύμα 220V, δίνοντάς σας τη δυνατότητα να τροφοδοτήσετε όλες τις συσκευές που απαιτούν 220 Volt οπουδήποτε θελήσετε.
Στην συνέχεια στις πρίζες που διαθέτει μπορείτε να συνδέσετε τις συσκευές που επιθυμείτε.
Χαρακτηριστικά:
  • Είσοδος: 12V ή 24V DC
  • Έξοδος: 220V AC για ηλεκτρικές συσκευές
  • Σύστημα προστασίας: Αντιβραχυκυκλωτικό, υπερφόρτωσης, υπερθέρμανσης
  • Ισχύς: 350W